Strona główna » O firmie
Kategorie
Kontakt
 • Metalzbyt Polska Sp. z o.o.
  ul.Przemysłowa 11
  35-105 Rzeszów

  NIP: 813-31-43-576

 • E-mail:sklep@dewalt.rzeszow.pl
 • Telefon+ 48 535 990 123
  + 48 502 418 709
  + 48 17 860 90 86
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

Kim jesteśmy
Metalzbyt Polska Sp. z o.o. to sieć sklepów i hurtowni z artykułami metalowymi, wyrobami przemysłowymi, narzędziami, wyrobami hutniczymi, techniką budowlaną, kratami pomostowymi. Jesteśmy dystrybutorem marki DE WALT na terenie woj. podkarpackiego.
Historia
Metalzbyt Polska Sp. z o.o. powstał w 1946 jako oddział Centrali Handlu Wyrobami Metalowymi w Bytomiu aby w roku 1975 przekształcić się w samodzielną jednostkę Metalzbyt Rzeszów. W obecnym kształcie Metalzbyt Polska Sp. z o.o.  funkcjonuje od 2004 r . ustawicznie wzmacniając swoją pozycję na rynku i poszerzając asortyment oraz zakres działalności.
Obecnie
Metalzbyt Polska Sp. z o.o.  to ponad  3000 m2 powierzchni magazynowo-handlowej przy ul. Przemysłowej 11 w Rzeszowie oraz 8 sklepów firmowych na terenie południowej Polski. Prowadzimy również działalność produkcyjną w zakresie konstrukcji stalowych oraz usług serwisowych stali min. wypalanie plazmowe 3D.
Dlaczego warto kupować u nas :
Duża ilość towarów dostępnych od ręki: ponad 25 000 pozycji towarowych dostępnych od ręki. Wsztstko co zwiążane z metalem na budowie, warsztacie i produkcji.
Wiedza i doświadczenie : Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół doradców technicznych z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów metalowych.
Stabilność i przewidywalność – macie Państwo pewność, że obsługuje Was firma o odpowiednim potencjale logistyczny i organizacyjnym  oraz  zapleczu technicznym i kapitałowym. Dzięki temu, jesteśmy w stanie obsługiwać  jednocześnie zdalnie duże inwestycje, jaki i otoczyć profesjonalną opieką Klienta indywidualnego.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu